Komunistyczna działaczka wyczyściła nagrobek Bieruta
TVN i „Gazeta Wyborcza” nagłośniły sprawę kobiety, która w miniony weekend wyczyściła nagrobek Bolesława Bieruta, na którym namalowano czerwone gwiazdy i napisano m.in. „kat”. Okazuje się, że była to działaczka komunistyczna, szefowa Komunistycznej Młodzieży Polski.