W telefonach dowódców batalionu „Tornado” znaleziono filmy, na których zarejestrowano gwałty, w tym także te na nieletnich.

O sprawie informuje deputowana „Frontu Narodowego” Tatiana Czornowoł.

Gdy aresztowano dowódców „Tornada” zabrano im telefony komórkowe. Znaleziono w nich straszne wideo, które obecnie znajduje się w aktach sprawy. To wideo z rozlicznych seksualnych orgii i gwałtów. Są tam także nieletni– powiedziała Czornowoł na kanale 112 Ukraina i dodała, że żołnierze grozili matkom śmiercią ich dzieci, jeżeli te nie będą chciały uprawiać z nimi seksu.

Według Czornowoł deputowany Rady Semen Semenczenko, który bronił żołnierzy „Tornada” wie o wszystkim. Jej zdaniem Semenczenke obchodzi tylko jego własny PR i wie on, że lidzie traktują wszystko co powie jako prawdę.

On wie, że jakich zwierząt by nie bronił, będzie to dla niego korzystne– powiedziała Czornowoł. Dodała, że on także powinien ponieść odpowiedzialność.

Batalion Tornado został rozformowany w związku ze zbrodniami jakich dopuszczali się jego członkowie.

Pravda.com.ua/KRESY.PL

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. poznaniak74
    poznaniak74 :

    Wszystko ok, ale to nie żaden „batalion Tornado’, a „rota służby patrolowej policji specjalnego przeznaczenia Tornado” (MSW Ukrainy), wywodząca sie z tzw. batalionu milicji specjalnego przeznaczenia „Szachtiorsk” (MSW Ukrainy). „Dowódcą” tej jakby nie było „jednostki podlegającej MSW Ukrainy”, był notoryczny kryminalista (skazany m.in za rozboje i wymuszenia Rusłan Abałmaz, który przyjął nazwisko żony, Oniszczenko. De facto, była to jednostka składająca sie częściowo z kryminalistów-recydywistów, a częściowo z funkcjonariuszy MSW Ukrainy. Takich to „herojów’ wspierają „nasze” rządy…