W mieście uznawanego tylko przez część społeczności międzynarodowej państwa kolejny raz zbezczeszczono chrześcijańską świątynię.

W trakcie manifestacji antyrządowych, chuligani zniszczyli metalowe barierki wokół budowanej świątyni Zmartwychwstania Pańskiego, włąmali się do środka po czym… załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne !
Po skandalicznych wydarzeniach w sercu Kosowa przedstawiciele serbskiej diecezji raszko-prizrenskiej wydali oświadczenie, w którym podkreślali swoje oburzenie mówiąc, że wszystko odbywało się w prawie przygotowanej świątyni za wiedzą i przyzwoleniem policji.

pch24.pl/ kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz