Rosjanin w Niżnym Nowogrodzie hoduje lamparta [+VIDEO]

Mężczyzna wyprowadza lamparta na ulice Niżnego Nowogrodu na spacer dwa razy dziennie, co wywołuje zaniepokojenie sąsiadów.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć mieszkańca Niżnego Nowogrodu, który wyprowadza na spacer lamparta. Film został opublikowany w serwisie YouTube.

Według zastępcy dyrektora firmy zarządzającej domem położonym w dzielnicy Sormowski, Olega Pikunowa, biorąc pod uwagę nagrania wideo z kamer monitorujących ulicę, młody człowiek wyprowadza lamparta na smyczy, bez kagańca. Robi to codziennie około godziny 11 i po 16. Spaceruje m. in. w pobliżu miejscowego placu zabaw dla dzieci – znaleziono tam ślady drapieżnika.

CZYTAJ TAKŻE: Rosja: Mężczyzna z siekierą walczy z podwójną linią ciągłą [+VIDEO]

Przede wszystkim martwimy się o bezpieczeństwo mieszkańców, a także jesteśmy zainteresowani warunkami w których trzymany jest lampart, a także czy zwierzę jest szczepione – tłumaczył Pikunow. Zastępca dyrektora przesłał policji posiadane przez siebie informacje na ten temat.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Właściciel lamparta osobiście poinformował lokalne telewizje, że zwierzę mieszka u niego od urodzenia i nie stanowi zagrożenia.

Kresy.pl / korrespondent.net
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz