We Lwowie zorganizowano polską „strefę kibica”

W czasie mundialu polskiej reprezentacji można kibicować we Lwowie w Fanklubie na ulicy Źródlanej.

Polski klub piłkarski Pogoń Lwów oraz polski konsulat generalny zorganizowały we Lwowie „strefę kibica”, w której można było kibicować reprezentacji Polski podczas meczu z Senegalem. – napisał w środę Kurier Galicyjski.

Miejsce dla osób chcących wspólnie dopingować polskich piłkarzy znalazło się w Fanklubie przy ulicy Dżerelnej (Źródlanej) 18. Salę zapełnili lwowscy Polacy, adepci szkółki piłkarskiej Pogoni Lwów oraz dyplomaci i pracownicy polskiego konsulatu przystrojeni w biało-czerwone barwy. Dodatkową atrakcją była specjalna loteria i konkursy z nagrodami.

Niestety do pełni szczęścia zabrakło dobrego wyniku naszej drużyny, która uległa Senegalowi.

Organizatorzy zapowiadają, że polska „strefa kibica” będzie otwarta w tym samym miejscu podczas meczów z Kolumbią i Japonią.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / Kurier Galicyjski
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz