Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski został nagrany podczas sobotniej imprezy w jednym z warszawskich klubów. Interweniował w kwestii repertuaru muzycznego. “To moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę” – mówił.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski został nagrany w czasie rozmowy z didżejem, który grał na imprezie w jednym z klubów nad Wisłą. Na nagraniu widać jak Trzaskowski podchodzi bez maseczki do stołu didżejskiego, prosząc o “puszczenie trochę funku”. “To moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę” – mówił. Nagranie zostało opublikowane w niedzielę przez portal “pudelek.pl”.

“To jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę trochę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą wam zrobić krzywdę” – mówił prezydent stolicy.

Na nagraniu słychać, że ktoś zwrócił uwagę, że niewiele osób ma maseczki ochronne na twarzach. Rafał Trzaskowski wyjął maseczkę z kieszeni, założył ją na twarz. Kobiecy głos w tle sugerował by podać prezydentowi mikrofon, ponieważ “Rafał powie o maseczkach”. “Puśćmy coś fajnego!” – mówił Trzaskowski.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 1 w nocy.

“Zamówił Jamiroquai i odszedł” – poinformował portal “pudelek.pl” cytując jednego ze świadków zdarzenia.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Nagranie wywołało falę negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

“Po to były te wybory, aby Rafał ‘Moje miasto’ puszczał odpowiednią muzykę” – napisał Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, na Twitterze.

“Trzaskowski wykorzystuje swój autorytet polityczny do walki z muzyką na imprezie” – napisał Jan Śpiewak.

Stołeczny ratusz nie skomentował zdarzenia. W opisywanej sprawie nie zabrał głosu także Rafał Trzaskowski. Opublikował na Twitterze fragment filmu “To właśnie miłość” przedstawiający jak Hugh Grant, który wcielił się w rolę brytyjskiego premiera, tańczy na schodach swojej rezydencji.

pudelek.pl / pap / twitter.com / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply