Prezydent Egiptu Abd al-Fattah as-Sisi stwierdził podczas konferencji w listopadzie, że państwa europejskie mają prawo do odmowy przyjmowania imigrantów oraz domagania się asymilacji.

Konferencja, która miała miejsce w Szarm el-Szejk w listopadzie, została zorganizowana przez Światowe Forum Młodzieży. W panelu, w którym brał udział Sisi, podniesiono kwestię imigracji. „Jeśli wybierasz się do innego kraju, musisz przestrzegać jego praw i kultury, jeśli nie, nie wybieraj się tam” – stwierdził Sisi. Prezydent Egiptu zauważył, że obiekcje Europejczyków wobec przyjmowania imigrantów z krajów muzułmańskich są uzasadnione. „Zamiast pytać mnie, dlaczego Europa zamyka przed nami drzwi, należy zapytać, dlaczego ludzie w Afganistanie nie dbają o swój kraj lepiej. To samo dotyczy Pakistanu, Egiptu, Syrii, Libii, Iraku, Jemenu i Somalii” – podkreślił Sisi.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

1836.62 PLN    (8.34%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Jak zauważył, obrona swoich mieszkańców oraz swoich interesów jest naturalnym prawem każdego państwa. Podkreślił również, że nie powinno dziwić mieszkańców krajów muzułmańskich, iż Europejczycy nie chcą doprowadzić do zniszczenia dorobku poprzednich pokoleń, który przyczynił się do ogromnego postępu społeczno-gospodarczego, poprzez otwieranie granic dla obcych kulturowo migrantów.

kresy.pl / voice of europe

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz