Prezydent Egiptu Abd al-Fattah as-Sisi stwierdził podczas konferencji w listopadzie, że państwa europejskie mają prawo do odmowy przyjmowania imigrantów oraz domagania się asymilacji.

Konferencja, która miała miejsce w Szarm el-Szejk w listopadzie, została zorganizowana przez Światowe Forum Młodzieży. W panelu, w którym brał udział Sisi, podniesiono kwestię imigracji. „Jeśli wybierasz się do innego kraju, musisz przestrzegać jego praw i kultury, jeśli nie, nie wybieraj się tam” – stwierdził Sisi. Prezydent Egiptu zauważył, że obiekcje Europejczyków wobec przyjmowania imigrantów z krajów muzułmańskich są uzasadnione. „Zamiast pytać mnie, dlaczego Europa zamyka przed nami drzwi, należy zapytać, dlaczego ludzie w Afganistanie nie dbają o swój kraj lepiej. To samo dotyczy Pakistanu, Egiptu, Syrii, Libii, Iraku, Jemenu i Somalii” – podkreślił Sisi.Jak zauważył, obrona swoich mieszkańców oraz swoich interesów jest naturalnym prawem każdego państwa. Podkreślił również, że nie powinno dziwić mieszkańców krajów muzułmańskich, iż Europejczycy nie chcą doprowadzić do zniszczenia dorobku poprzednich pokoleń, który przyczynił się do ogromnego postępu społeczno-gospodarczego, poprzez otwieranie granic dla obcych kulturowo migrantów.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

kresy.pl / voice of europe

Prezydent Egiptu: migracja nie jest prawem człowieka [+VIDEO]
Oceń ten artykuł

Reklama

Tagi: , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz