Gorzowscy policjanci zatrzymali w niedzielę pijanego kierowcę z Ukrainy, który jechał autem pomimo uszkodzonego przedniego koła. Wcześniej uderzył w dwa zaparkowane samochody. Miał w organizmie 2 promile alkoholu.

W niedzielę po godz. 17 gorzowska policja otrzymała zgłoszenie o kierowcy toyoty na ukraińskich tablicach rejestracyjnych, który jechał autem pomimo uszkodzonego przedniego koła – informuje portal gorzowianin.com. Ukrainiec uszkodził koło w toyocie, uderzając wcześniej w dwa zaparkowane auta przy ul. Broniewskiego.

Obywatel Ukrainy został zatrzymany przez taksówkarzy przy ul. Niemcewicza. Okazało się, że prowadził pod wpływem alkoholu. “Obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Na miejscu pracują policjanci” – oświadczył Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Oprócz pijanego kierowcy w samochodzie jechała również pasażerka.

Zobacz także: Ukrainiec ukradł samochód i pijany w nim zasnął

W ubiegłym tygodniu policja zatrzymała 33-letniego obywatela Ukrainy, który na ul. Cystersów w Gdańsku groził bronią przypadkowo napotkanej osobie. W ciągu kilku minut od zgłoszenia policjanci zatrzymali sprawcę oraz zabezpieczyli pistolet pneumatyczny, który miał przy sobie. Miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych.

W kwietniu policjanci zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy, który na jednym z osiedli w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) potrącił samochodem dwie kobiety. Obie trafiły do szpitala z obrażeniami. Kierujący pojazdem miał ponad dwa promile alkoholu.

gorzowianin.com / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply