Inicjatywa cut.com śledząca jak zmieniał się ideał piękna w różnych zakątkach świata, najnowszą produkcję poświeciła Rosji, a właściwie rosyjskim przedstawicielkom piękniejszej płci.

Którkie nagranie wiedzie nas od początku wieku XX do progu drugiej dekady naszego stulecia. Podróż w czasie odbywamy z modelką Anną Zajcewą, w różnych wcielanich – od damy z czasów carskiej armii, poprzez żołnierza Armii Czerwonej i robotnicę, aż po muzyka pewnej emblematycznej grupy muzycznej.

rtr.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    vileyko :

    No jesli chodzi o czasy przedwojenne i te powojenne to wierze na slowo ale lata osiemdziesiate do lat wspolczesnych to juz niestety… typowa rosjanka z typowym rosyjskim makijarzem odbiega na wiorsty albo nawet na ruskie mile od tego co tu przedstawiono.
    jednym zdaniem ten klip to szalenie wybujala wyobraznia zachodnich charakteryzatorow o standardowej rosyjskiej modzie