4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jaro7
    jaro7 :

    Wszystko w normie,po raz kolejny „dzięki” kascie ukrainiec za poważne przestępstwo(czy podejrzenie przestępstwa) dostaje dozór milicji albo się go puszcza.W ilu takich sprawach udało sie postawic ukraińca przed sądem?Pytanie czy kasta działa swiadomie czy z głupoty?

    • franciszekk
      franciszekk :

      Czcigodny Jaro.
      Pan wybaczy ale pytanie cyt. „czy kasta działa swiadomie czy z głupoty?” jest prymitywnie banalne w niesuwerennym nadwiślańskim landzie PO-Land!.
      To co się wyrabia w PO-Land to się w pale nie mieści – wyborczy porzekadło tzw. Trzaska!
      PO-Land przypomina coraz wyraźniej zasady jakie są NA Ukrainie!.
      Proszę NIE używać zwrotu stylistycznego „W” Ukrainu bo to jest rusinizm i powstał NIEDAWNO w czasach PiS-u jako używka poprawna politycznie!.

  2. Roman1
    Roman1 :

    Kresy odbiegają od tzw. polskich mediów, toteż nie napisały, że obrońców podejrzanego opłacił sam Putin, albo że przekupił sąd. Można byłoby jeszcze zastanawiać się, czy nie zrobił tego Sikorski, ale ten bałby się użyć służbowej karty kredytowej, a on lubi wydawać tylko cudze pieniądze, mogą być MSZ.