“Skąd PiS weźmie na to pieniądze?”

Premier Beata Szydło w podziękowaniu za program Rodzina 500+ otrzymała statuetkę od Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”. Przy okazji szefowa rządu poinformowała, że dotychczas złożono 2,5 mln wniosków i ruszyły już pierwsze wypłaty pieniędzy z programu Rodzina 500+.

To zobowiązanie podjęliśmy wobec Polaków w trakcie kampanii wyborczej. Bardzo się cieszę, że dotrzymaliśmy danego słowa. Ten program będzie kontynuowany i jest pierwszym etapem, ponieważ chcemy, by w Polsce zapanowała moda na rodzinę i była podparta projektami oferowanymi rodzinie– mówiła premier Szydło.

Do tych informacji odniósł się na Facebooku Paweł Kukiz.

“Jezu Chryste… Miej nas w opiece … DWA i PÓŁ miliona razy 500 zł co miesiąc… Razy dwanascie…. 15 000 000 000 zl rocznie… Skąd PiS weźmie na to pieniądze? Pożyczy? KTO to spłaci za 10 lat??? Opodatkują do ostatniej kropli firmy?Małe i średnie przedsiebiorstwa padną na pysk. Boże, spraw abym się mylił i przeprosił za dzisiejsze najczarniejsze z czarnych myśli…”– napisał Kukiz.

wprost.pl/KRESY.PL

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. tytus
    tytus :

    Jeżeli PO zadłużyło przez 8 lat Polskę na kolejne 500mld zł to dlaczego PiS nie może pożyczyć tych pieniędzy na te cel? Założenia są takie, że projekt kosztuje rocznie 30 mld zł. 8 lat x 30mld= 240 mld zł. To jest i tak połowa z tego co pożyczyła PO. Ps. Ktoś z ludzi widział te 500 mld? A tak te 240 powędruje do ludzi chociaż.