Krzysztof Bosak: TVP obawia się, że wyborcy dostrzegą alternatywę [+Video]

W czwartek, w opublikowanym przez siebie fragmencie wywiadu dla Telewizji Polsat, kandydat na prezydenta, Krzysztof Bosak krytykował Telewizję Polską.

Poseł Krzysztof Bosak, kandydat na urząd prezydenta Polski, będąc gościem Polsat News, krytykował zachowanie Telewizji Polskiej. Według polityka, od momentu ogłoszenia jego startu w wyborach TVP unika zapraszania go do telewizji.

„Telewizja Publiczna, która od momentu mojej nominacji na kandydata na prezydenta nie zaprasza mnie, zrobiła szyderczy materialik porównujący mnie z Gatesem i Jobsem” – komentował Krzysztof Bosak.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

Sytuację opisał jako „kuriozalną”, kandydat twierdzi, że TVP pomija tylko jednego wśród kandydatów, ograniczając się do materiałów szyderczych.

Zobacz też: Krzysztof Bosak składa interpelację do Ministerstwa Zdrowia w sprawie koronawirusa [+Video]

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Pytany o powód nie zapraszania go do Telewizji Publicznej wskazuje na możliwość dostrzeżenia przez prawicowych wyborców alternatywy dla Andrzeja Dudy. „W mojej ocenie jestem jedynym prawicowym kandydatem w tych wyborach, prezydent Andrzej Duda jest kandydatem co najwyżej centrowym”.

Poseł Konfederacji skrytykował urzędującego prezydenta za nie bycie wystarczająco konserwatywnym. „Nie wyszedł nigdy z żadną konserwatywną inicjatywą. Natomiast autoryzuje wszystkie lewicowe reformy PiSu”.

Zobacz też: Sejm RP: Krzysztof Bosak zaprosił prezydenta na spotkanie z kołem poselskim Konfederacji

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

„Środowisko PiS boi się dać mi głos, ponieważ jestem jedynym prawicowym kandydatem na ten urząd, a jako reprezentant środowisk narodowych, konserwatywnych i wolnościowych będę oczywistą alternatywą dla Andrzeja Dudy, który brnie coraz głębiej w postulaty ideologicznie i ekonomicznie lewicowe” – przekazywał swoim sympatykom przy pomocy mediów społecznościowych.

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz