Krzysztof Bosak: TVP obawia się, że wyborcy dostrzegą alternatywę [+Video]

W czwartek, w opublikowanym przez siebie fragmencie wywiadu dla Telewizji Polsat, kandydat na prezydenta, Krzysztof Bosak krytykował Telewizję Polską.

Poseł Krzysztof Bosak, kandydat na urząd prezydenta Polski, będąc gościem Polsat News, krytykował zachowanie Telewizji Polskiej. Według polityka, od momentu ogłoszenia jego startu w wyborach TVP unika zapraszania go do telewizji.

„Telewizja Publiczna, która od momentu mojej nominacji na kandydata na prezydenta nie zaprasza mnie, zrobiła szyderczy materialik porównujący mnie z Gatesem i Jobsem” – komentował Krzysztof Bosak.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Sytuację opisał jako „kuriozalną”, kandydat twierdzi, że TVP pomija tylko jednego wśród kandydatów, ograniczając się do materiałów szyderczych.

Zobacz też: Krzysztof Bosak składa interpelację do Ministerstwa Zdrowia w sprawie koronawirusa [+Video]

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Pytany o powód nie zapraszania go do Telewizji Publicznej wskazuje na możliwość dostrzeżenia przez prawicowych wyborców alternatywy dla Andrzeja Dudy. „W mojej ocenie jestem jedynym prawicowym kandydatem w tych wyborach, prezydent Andrzej Duda jest kandydatem co najwyżej centrowym”.

Poseł Konfederacji skrytykował urzędującego prezydenta za nie bycie wystarczająco konserwatywnym. „Nie wyszedł nigdy z żadną konserwatywną inicjatywą. Natomiast autoryzuje wszystkie lewicowe reformy PiSu”.

Zobacz też: Sejm RP: Krzysztof Bosak zaprosił prezydenta na spotkanie z kołem poselskim Konfederacji

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

„Środowisko PiS boi się dać mi głos, ponieważ jestem jedynym prawicowym kandydatem na ten urząd, a jako reprezentant środowisk narodowych, konserwatywnych i wolnościowych będę oczywistą alternatywą dla Andrzeja Dudy, który brnie coraz głębiej w postulaty ideologicznie i ekonomicznie lewicowe” – przekazywał swoim sympatykom przy pomocy mediów społecznościowych.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz