Krzysztof Bosak: Miliony Polaków straciło źródło utrzymania [+video]

Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta Polski podczas piątkowej konferencji prasowej przekazywał, że obostrzenia wprowadzone przez rząd powodują brak możliwości legalnego utrzymywanie się przez wielu Polaków.

Według posła Krzysztofa Bosaka, kandydata na urząd prezydenta Polski, rząd odpowiada za starty poniesione przez przedsiębiorców i za stracenie przez wielu pracowników legalnych źródeł utrzymania.

„Obostrzenia związane z epidemią wprowadziły polską gospodarkę w kryzys, miliony Polaków straciły źródła utrzymania, straciły możliwość legalnego zarobkowania i dziś rząd stoi przed wyzwaniem odblokowania możliwości prowadzenia normalnej działalności gospodarczej” – przekazywał mediom. Zdaniem partii Bosaka tempo odmrażania polskiej gospodarki jest niezadowalające.

Zobacz też: Krzysztof Bosak: PiS jest partią sprzyjającą bankom [+Video]

Kandydat skrytykował pacyfikację protestów przedsiębiorców przez policję, wezwał także prezydenta Andrzeja Dudę do przejęcia roli mediatora między przedsiębiorcami i rządem. Poseł uważa, że obciążenia fiskalne zbytnio doskwierają Polakom prowadzącym własnym biznes.

„Prezydent powinien być zorientowany na interesy wszystkich grup społecznych, tam gdzie dochodzi do konfliktów społecznych powinien szukać porozumienia, dialogu i przede wszystkim nie być żyrantem działań rządu” – mówił polityk Konfederacji.

Zobacz też: Krzysztof Bosak: Prezydent Andrzej Duda weźmie udział tylko w jednej debacie

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zdaniem Krzysztofa Boska pomoc oferowana przez obóz rządowy jest „papierowa” i mimo zapewnień o odmrażaniu gospodarki coraz więcej Polaków zamyka swoje interesy.

„Dziś wzywamy Pana prezydenta aby został mediatorem i aby ujął się za tymi, którzy nie mogą już dłużej funkcjonować w tych warunkach, które stworzyły obostrzenia nałożone przez rząd”.

Zobacz też: Krzysztof Bosak: Domagamy się uczciwych wyborów dla Polonii [+VIDEO]

Staję w obronie polskich przedsiębiorców! Apeluję do prezydenta Dudy o wsparcie protestujących! #BOSAK2020

Staję w obronie polskich przedsiębiorców! Apeluję do prezydenta Dudy o wsparcie protestujących! #BOSAK2020

Publiée par Krzysztof Bosak sur Vendredi 8 mai 2020

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz