Korwin-Mikke dał Boniemu w twarz

„Ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła”

Zdumiewający wpis pojawił się na oficjalnej stronie Janusza Korwin-Mikke w serwisie Facebook. Przytaczamy go w całości:

Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.

Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie – by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!

Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz…

Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej – która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił…). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich – i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był – i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.

A zapowiadałem: http://www.fakt.pl/korwin-mikke-boni-dostanie-w-zeby,artykuly,465054,1.html

***

Zajście potwierdza sam poszkodowany.

– Powiedziałem „dzień dobry”, a on odsunął się na dwa kroki i uderzył mnie w twarz– relacjonuje europoseł Michał Boni.

– MSZ skieruje sprawę do prokuratury, ja rozważę również kroki prawne– mówił „Wyborczej” kilkanaście minut po incydencie wciąż zszokowany Michał Boni.

Facebook.com/Gazeta.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    alexmich :

    Należeć się kanalii należało, ale przecież wszyscy wiemy co teraz w mediach będzie i w jaki sposób będzie to przedstawiane. Ci co korzystają z neta do zdobywania informacji znają prawdę, ale dla Polsko języcznych Niemieckich mediów to istna woda na młyn, a tępe pelikany to połkną.