Zdaniem komisarza ds. migracji Dimitrisa Avramopoulosa jeżeli nic się nie zmieni czeka nas kolejny kryzys

Komisarz ostrzegł, że jeżeli liczba ludzi przybywających do Europy się nie ziemieni, to w ciągu 10 dni upadnie cały system wypracowany przez Unię. Uważa on, że krytycznym elementem jest wypracowanie dobrego porozumienia z Turcją do 7 marca.

Wiąże się to z wypowiedziami greckiego premiera, Alexisa Tsiprasa, który stwierdził, że jego kraj nie poradzi sobie z wciąż napływającymi imigrantami. Dodał on, że Grecja nie pozwoli, aby stała się ona przepełnionym „magazynem dusz”. Ostrzegł równeiż Niemcy, że kolejna fala imigrantów może oznaczać nawet 2,5 miliona ludzi. Niemcy przyjęły dotychczas około 1 miliona imigrantów.

kresy.pl / dailymail.co.uk
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz