John Godson przechodzi do PSL

Przewodniczący klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego Jan Bury poinformował na konferencji prasowej, że dołączy do niego John Godson.

Godson podziękował szefowi partii Januszowi Piechocińskiemu za zaproszenie i wyraził zadowolenie, że w PSL nie ma dyscypliny głosowania w kwestiach światopoglądowych, która byłą przyczyną jego odejścia z PO.

Według Godsona PSL prowadzi „zdroworozsądkową politykę bardzo potrzebną Polsce”. Godson wstąpi do klubu 1 lutego, pozostanie jednak bezpartyjny. „Odbieram PSL, jako partię chrześcijańsko-chadecko-ludową, która w sprawach gospodarczych i społecznych jest zdroworozsądkowa” – mówił poseł cytowany przez Polską Agencję Prasową.

PAP / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz