Euro 2012: Platini odwiedził Lwów

Michel Platini pozytywnie ocenił stan przygotowań Ukrainy i Polski do Euro 2012. Prezydent UEFA odwiedził Lwów.

Michel Platini obejrzał stadion i nowy terminal lotniska. Jak podkreślił, Ukraina i Polska dobrze przygotowała się do Mistrzostw. Zaznaczył, że było to wielkie wyzwanie dla obydwu krajów, a także dla UEFA. „Ale myśmy wygrali. Gratuluję wam” – dodał prezydent UEFA.
Jego zdaniem, pozostały jedynie niewielkie detale, wśród nich są na przykład przeciekający dach areny we Lwowie, czy podwyżki cen noclegów w ukraińskich hotelach. Michel Platini dodał, że nie można zmieniać ceny za nocleg z 40 – 100 euro do 500 .
Ukraińskie władze zapewniają, że zostaną przeprowadzone „rozmowy profilaktyczne” z właścicielami hoteli. Ma w nich uczestniczyć, między innymi, Służba Podatkowa, która na Ukrainie często staje się batem na nieposłusznych przedsiębiorców.
IAR/KRESY.PLZbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz