Jak wynika z najnowszego sondażu, większość Brytyjczyków nie chce drugiego referendum w sprawie Brexitu.

Według sondażu dla gazet „Sunday Mirror” i „Independent”, 57 proc. ankietowanych Brytyjczyków jest przeciwnych kolejnemu referendum. Pomysł, by się odbyło, popiera 29 proc. badanych. Pod petycją ws. zorganizowania drugiego referendum podpisały się 4 mln Brytyjczyków.

Ponadto, 46 proc. ankietowanych uważa, że w Wielkiej Brytanii nie ma potrzeby przeprowadzenia przedterminowych wyborów. 38 proc. jest zdania, że nowe wybory są potrzebne.

rmf24.pl / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz