Łukaszenka uczcił Boże Narodzenie
Prezydent Aleksander Łukaszenka wspólnie z synem Mikołajem i metropolitą Filaretem zwierzchnikiem białoruskiej Cerkwi zapalili świece w mińskiej cerkwi Wszystkich Świętych. Prezydent i metropolita z okazji prawosławnych świąt Bożego Narodzenia wymienili się prezentami.