Feministyczne aktywistki odpowiedzą za swoje ekscesy
Trwa postępowanie dotyczące ekscesów, jakich dopuściły się feministki podczas Mszy św. odprawianej w kościele św. Anny w Warszawie. Zwolenniczki aborcji tworząc atmosferę skandalu ostentacyjnie wyszły ze świątyni w trakcie odczytywania stanowiska biskupów w sprawie ochrony życia.