Warszawa: Środowiska anarchistyczne planowały zamach na komendę policji. Zatrzymano 3 osoby
Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przygotowywać zamach na jednostkę policji. U zatrzymanych znaleziono ładunki zapalające. Mężczyźni to obywatele Polski. Jak poinformowała policja, powiązani są oni ze środowiskiem anarchistycznym.