Premier David Cameron zezwolił swoim ministrom wspierać zarówno zwolenników jak i przeciwników wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Duża część ministrów skorzystała z danej im przez premiera opcji. Po stronie Brexitu stanęli m.in. minister spraw socjalnych i emerytur Ian Duncan Smith, minister sprawiedliwości Michael Gove, lider frakcji konserwatywnej w izbie Gmin Chris Grayling oraz ministrowie pracy i kultury.

Czy David Cameron zdecyduje się na pozostawienie w swoim rządzie ministrów, którzy nie będą go wspierać w walce o pozostanie Wielkiej Brytanii w Unii?

Brytyjczycy wypowiedzą się w kwestii pozostania w Unii Europejskiej 23 czerwca 2016 roku.

Dziennik.pl / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz