Policja w Szwecji nie radzi sobie z islamskimi imigrantami w kraju. Przejmują oni coraz więcej dzielnic największych szwedzkich miast. Do walki z policją używają m.in. koktajli Mołotowa.

Inspektor policji w Sztokholmie, Lars Alvarsjö na łamach gazety Svenska Dagbladet przyznaje, że policja nie radzi sobie z imigrantami i jest na granicy wytrzymałości. Coraz więcej dzielnic największych miast w Szwecji jest pod kontrolą ekstremistów wywodzących się z przybyłych do kraju imigrantów. Do walki z policją używają m.in. kamieni czy koktajli Mołotowa.

Policja w stolicy Szwecji otwarcie przyznała, że nie jest w stanie chronić ludności. Większość czasu policjanci spędzają na walce z kryminalnymi zachowaniami imigrantów.

Ndie.pl / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zefir :

    Szwedzka policja nie radzi sobie z patologią imigrancką dlatego,że ma jaja podwiązane debilną poprawnością.Ta choroba ma tam wymiar pandemii od niskich do najwyższych szczebli władzy.Ta szwedzka maniera nabiera rangi szwedzkiego państwowego kretynizmu.Zastanawiam się i nie wiem jak to zdefiniować.To jakby przeciwięństwo niemniej grożnego państwowego faszyzmu.W tym przeciwieństwie władze mają przywilej bycia terroryzowanymi przykładowo przez jurnych ciapackich debili i nie mają prawa do veta,czy sprzeciwu.Mają być z tego powodu tylko w samych skowronkach.Ależ popierdzieliło się tym Szwedom.Nawet potop szwedzki staje się bardziej banalny,bo cóż to za potop bezjajecznych gamini?: