Jego treść podzieliła internautów w Niemczech i na świecie

Niemiecki klip proimigracyjny wzbudził niemałe kontrowersje. Pormuje on postawę otwartą, zapowiadając że przeciwnicy imigracji zostaną pokonani w „bitwie”. W negatywnym świetle stawia on liderów politycznych przeciwstawiających się imigrantów, wśród nich Wiktora Orbana, Donalda Trumba czy Beatę Szydło. Kontrowersję wzbudza też dziewczynka, która w klipie wyraża się w bardzo wulgarny sposób.

kresy.pl / pikio.pl / youtube.com

11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. leszek1
    leszek1 :

    W tym propagandowym klipie umieszczono zdjecie Premier Rzeczypospolitej bez pytania Jej o zgode. Sluzby Polski powinny wystapic – nie o bzdurne przeprosiny, tylko o ukaranie autorow odszkodowaniem 2 milionow USD, za nielegalne uzywanie wizerunku glowy panstwa w celach propagandowych. Dodatkowo powinno sie wymoc stosunkowo duza oplate za kazdorazowe wyswietlenie tego filmu, ktore przysluguje osobie wystepujacej w nim, a umieszczonej tam bez jej zgody.

  2. zefir
    zefir :

    Zwraca uwagę przytulanka pejsatego z muslinem.Wprawdzie Adolf też reprezentował szkopów ,ale jeszcze nie poszedł na całość.Zarezerwowano dla następnego klipu,w którym uściskom już dobrego Adolfa z z jaszcze lepszym parchem,nie będzie końca.Taka sobie szkopska przenośnia i przeciwwaga tych dobrych Adolfów,Muslinów i Pejsów do tych złych,ohydnych Orbanów,Szydeł i Trampów.Tylko o Putinie jakby szkopy zapomniały-co za niepoprawność!