Wyzwiska, szarpanie a w końcu ciosy w głowę. Tak potraktowali chrześcijanina uczestnicy homoseksualnej parady w Seattle.

Do zdarzenia doszło w zeszłym miesiącu, jeszcze przed wyrokiem amerykańskiego Sądu Najwyższego legalizującego małżeństwa homoseksualne w całym kraju. Przy trasie tak zwanego „Parady Dumy” homoseksualistów, która przechodziła przez Seattle, ustawiło się dwóch oponentów. Trzymają biblię i modląc się dawali oni wyraz swojej dezabrobacie wobec praktyk homoseksualnych. Zachowywali się jednak spokojnie. Wkrótce otoczeni zostali przez grono uczestników homoseksualnego pochodu. Ci zaczęli szarpać, krzyczeć i dawać dwóm chrześcijanom do zrozumienia, że „nie poinno ich tutaj być”. Przy kolejnej próbie zniszczenia tablicy trzymanej przez jednego z chrześcijan, szczególnie agresywny uczestnik „parady” zaczął ich okładać pięściami. Po kilku minutach interweniowali policjanci, którzy zatrzymali napastnika.

lifesitenews.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz