Zostaw odpowiedź
Chcesz przyłączyć się do dyskusji?Nie krępuj się!
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Były minister obrony Ukrainy Mychajło Fedorow stwierdził, że w obwodzie sumskim nie ma jednej struktury odpowiedzialnej za obronę powietrzną. Polityk mówił o tym podczas briefingu podsumowującego jego pracę w resorcie obrony. (więcej…)
Po raz pierwszy od początku badań CBOS przeciwnicy przyjmowania uchodźców z Ukrainy przewyższyli liczbę zwolenników takiego rozwiązania. Przeciw dalszemu przyjmowaniu osób uciekających z terenów objętych wojną opowiada się 52 proc. Polaków. (więcej…)
Instytut Pamięci Narodowej opublikował nagranie z prac ekshumacyjnych prowadzonych w Ostrówkach i Woli Ostrowieckiej na Wołyniu. W dawnym gospodarstwie Aleksandra Strażyca odkryto szczątki kilkunastu osób, z których część nosi ślady urazów mechanicznych. (więcej…)
Według „Ukraińskiej Prawdy” jedną z nieoczywistych przyczyn zmian w ukraińskim rządzie miał być konflikt Mychajła Fedorowa z grupami, które przez lata wojny narosły wokół budżetu obronnego. Portal sugeruje, że chodziło nie tylko o reformy mobilizacji i zaopatrzenia, ale także o pieniądze oraz wpływy w sektorze obronnym. (więcej…)
Paweł Kukiz skrytykował bezwarunkową pomoc dla Ukrainy w połączeniu z ukraińską polityką historyczną gloryfikującą OUN, UPA i SS Galizien. Poseł ostrzegł, że „wróg naszego wroga wcale nie musi być naszym przyjacielem”. (więcej…)
W wieku 67 lat zmarł Siergiej Szołochow, sowiecki i rosyjski dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Informację o jego śmierci przekazał 18 lipca jego pasierb Wsiewołod Moskwin. (więcej…)
Ukraina i jej roszczenia na poziomie uchwał parlamentu upadającej Europy.
Za chwilę od nas będą chcieli rekompensatę, za czyn chuligański jakiego najpewniej dopuścił się Bolesław Chrobry waląc mieczem w bramę.
To oznacza ,że dojrzeli do uchwały na temat roszczeń wobec Polski za eksploatację kolonialną
dzisiejszej Ukrainy. Oby jak najszybciej.
tagore
Chodzi Ci po głowie jakiś plan od pewnego czasu, mogę prosić o jakieś szczegóły? Potrzeba aby konfrontacja z Ukraina na tle historycznym nastapiła możliwie szybko aby błędy i wypaczenia zrzucić na aktualna władzę, która dociagnie tylko do wyborów? Zastanawiam się na czym mogłoby zależeć ukraińskim politykom aby pójść tym śladem. Nowy swap na 4 mld PLN?
Następna będzie uchwała jak rezun siekierą rąbał polskie rodziny na Kresach to mu się siekiera wyszczerbiła i teraz chce pieniędzy za tą siekierę od RP, to nie żart.
Piękna riposta Mongołów , idealny cios w podbródek i nokaut hehehehe. Niech zrobią kwerendę tego majdanowego narodu i koniecznie jeszcze popartą badaniami genetycznymi wstecz do XIII wieku, życzę im powodzenia hehehehe :-)))) może okazać się czasem, że opadliniec to zlepek genów mongolskich, ruskich, tatarskich, kebabskich, wołowskich, litewskich, polskich i czort jeden jeszcze wie . I jak tu mieć roszczenia ?? no chyba, że alimentacyjne hehehehe :-((((
Przecie Ukraina zaczęła się w końcu XIX wieku. Co im do tego ?
BUHAHAHAHAHA Do czego to motłoch się nie posunie w staraniach o dodatkowe fundusze. Proponuję, by odszkodowania wypłacił sam Batu-Chan. W XIII wieku był majętny, więc odsetki z jego oszczędności przez VIII wieków narosły spore i ma z czego 😉 Teraz na poważnie: tak kretyńskie roszczenia świadczą o fakcie jak bydło upaińskie jest rozsierdzone w swojej bezczelności. Wszystko w wyniku bezpłciowej polityki wobec nich m.in. prowadzonej przez stronę polską. Gdyby stanowczo i bezkompromisowo postawiła na szalę: zamknięcie granic dla motłochu, pożegnanie już przebywających, żadnego wsparcia na wszystkich płaszczyznach albo przyznają się do ludobójstwa ze szczególnym okrucieństwem przedstawicieli narodu polskiego, zgadzają na politykę zero tolerancji dla zwyrodnialców upa i organizacji neobanderowskich, wydadzą jeszcze żyjących morderców, pozbawią kluczowych stanowisk państwowych osoby siejące nienawiść do Polaków (pewnie nie byłoby komu prowadzić aparat administracyjny, większość Nas nienawidzi) wybuchłaby hekatomba. Przyzwyczajony do polityki na kolanach motłoch byłby „oburzony” należnymi Polsce warunkami, użyłby wszelkich sił i środków by zdeskredytować Nasz kraj. Taki scenariusz nas czeka. Trzeba zrobić wszystko, by upaina zapłaciła za rachunki krwi, cierpień i krzywd wobec Narodu Polskiego.
Walcman bankrutuje ?
Ukraina – samo serce dawnej(?) Chazarii – jako duchowi i genetyczni spadkobiercy dziczy, robi to samo, co chazarzy z Nowego Jorku – próbują uzyskać extra hanuka-gelt z uroszczeń wobec innych.
Roszczenia w stylu żydowskim – widac kto rządzi na upadlinie.