Migranci narzekają na szkolenia. Twierdzą, że nie uczą ich one niczego nowego.

W Norwegii od pewnego czasu prowadzone są szkolenia mające nauczyć imigrantów jak wygląda postrzeganie spraw płci i seksu w Europie. Imigranci jednak nie chcą jednak brać w nich udziału. Twierdzą, że nie wnoszą one nic nowego i zabierają im wolny czas.

Wszystko to już wiem, znam to z mojej ojczyzny– powiedział agencji Reuters jeden z syryjskich uchodźców.

Syria jest takim samym krajem jak Norwegia. Wszędzie są ludzie z zacofanymi poglądami i brakiem edukacji– dodał 52-letni nauczyciel z Syrii.

Jeden z uchodźców stwierdził także, że w Syrii codziennie dochodzi do gwałtów więc nie musi się on o nich uczyć.

Reuters/KRESY.PL

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jazmig
    jazmig :

    W Turcji, w Syrii, w Jordanii, Zea, Egipcie, Iranie kobiety w miastach chodzą ubrane podobnie jak Europejki. Oczywiście niektóre noszą hidżaby, ale jest to rzadkość, o nikabach nawet mowy nie ma, a jakoś nie ma tam gwałtów na ulicach. Dlatego zamiast opowiadać androny, że Europejki są ubrane zbyt swobodnie, należy ostro karać muzułmanów za gwałty, bo oni gwałcą dlatego, że jest to bezkarne wobec nich w Europie.

  2. malkontent
    malkontent :

    To jest podobnie jak w Szwecji będą robić kursy strzelców snajperskich by uchodźcy czuli sie jak w domu i zmniejszy to ich stres !!!!!!!!!!! :-((((( jak napisał jazmig = karać z podwójną surowością i tylko ta zasada daje wyniki a najlepsza pognać ich tam skąd przybyli to jedyne rozwiazanie zdroworozsądkowe ;-)))