Tirowiec reaguje na zaśmiecanie lasu przez Białorusinów [+VIDEO]

W internecie opublikowano nagranie, na którym jadący busem na białoruskich numerach wyrzucają śmieci do rowu, jednak czystości nauczył ich zbulwersowany tirowiec.

Wideo trafiło w czwartek na Facebooka, gdzie zamieściła je kierowca ciężarówki – bohater historii. Można na nim zobaczyć stojące w korku samochody, w tym busa na zagranicznych, najprawdopodobniej białoruskich numerach. W pewnym momencie jadący nim zaczynają wyrzucać śmieci z samochodu do przydrożnego rowu.

Na takie śmiecenie zareagował zbulwersowany tirowiec, który wyszedł z swojego pojazdu, podniósł torbę ze śmieciami i wrzucił ją z powrotem przez okno busa i żądając od pasażerów posprzątania po sobie.

ZOBACZ TAKŻE: „Tolerancja Polaków” – film z Polakami i czarnoskórym migrantem hitem rosyjskiego internetu [+VIDEO]

Panowie ze wschodu poczuli się chyba za bardzo jak u siebie, więc postanowili zrobić syf… a tu niespodzianka – podpisał film użytkownik Dar0s.

Całe nagranie można zobaczyć tutaj:

Kresy.pl / facebook.com

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Rayski
    Rayski :

    Panie Piotrze!
    Przede wszystkim nie „tirowiec” a kierowca TIRa. Nie można tego człowieka określać zwrotami o zabarwieniu pejoratywnym ponieważ słusznie zareagował i co najważniejsze skutecznie.
    Ponadto mam wrażenie – może inni forumowicze mnie poprawią – że auto jest na starych „blachach” ukraińskich a nie białoruskich (?)