“The Art of the Insult” przedstawia agresywny styl Donalda Trumpa, który zapewnił mu zwycięstwo w wyborach prezydenckich 2016 roku.

Według reżysera Joela Gilberta, Trump wygrał wybory w dużej mierze dzięki systematycznemu obrażaniu i wyśmiewaniu najpierw swoich republikańskich konkurentów w trakcie prawyborów, a następnie Hillary Clinton. “Poprzez skondensowanie długiej kampanii Trumpa w film, który mógłby równie dobrze nosić tytuł ‘Najlepsze Hity Trumpa’, Gilbert wyraźnie pokazuje, że Trump jest mistrzem słownej szermierki. Ci, którzy krzyżowali miecze, stali się jak Czarny Rycerz Monty Pythona, bez rąk, bez nóg i zastanawiając się, co się stało” – napisał Donald Wilkie w recenzji dla pisma “The American Thinker”.

Poprzez zarzucanie Jebowi Bushowi braku energii, szybkie kontry wobec moderatorów debat wyborczych, wyśmiewanie dziennikarzy mu nieprzychylnych i sugerowanie, że ojciec senatora Teda Cruza był powiązany z zamachem na prezydenta Johna F. Kennedy’ego, film ukazuje Trumpa jako autora bezpardonowych ataków na swoich wrogów i politycznych rywali, które stały się trwałym elementem amerykańskiej debaty politycznej.

Premiera filmu zaplanowana jest na 23 stycznia 2018 roku.

Kresy.pl / American Thinker

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply