„The Art of the Insult” przedstawia agresywny styl Donalda Trumpa, który zapewnił mu zwycięstwo w wyborach prezydenckich 2016 roku.

Według reżysera Joela Gilberta, Trump wygrał wybory w dużej mierze dzięki systematycznemu obrażaniu i wyśmiewaniu najpierw swoich republikańskich konkurentów w trakcie prawyborów, a następnie Hillary Clinton. „Poprzez skondensowanie długiej kampanii Trumpa w film, który mógłby równie dobrze nosić tytuł ‚Najlepsze Hity Trumpa’, Gilbert wyraźnie pokazuje, że Trump jest mistrzem słownej szermierki. Ci, którzy krzyżowali miecze, stali się jak Czarny Rycerz Monty Pythona, bez rąk, bez nóg i zastanawiając się, co się stało” – napisał Donald Wilkie w recenzji dla pisma „The American Thinker”.

Poprzez zarzucanie Jebowi Bushowi braku energii, szybkie kontry wobec moderatorów debat wyborczych, wyśmiewanie dziennikarzy mu nieprzychylnych i sugerowanie, że ojciec senatora Teda Cruza był powiązany z zamachem na prezydenta Johna F. Kennedy’ego, film ukazuje Trumpa jako autora bezpardonowych ataków na swoich wrogów i politycznych rywali, które stały się trwałym elementem amerykańskiej debaty politycznej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Premiera filmu zaplanowana jest na 23 stycznia 2018 roku.

Kresy.pl / American Thinker
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz