Dwa dni temu szef PO oświadczył, że jest przeciw przyjmowaniu imigrantów i takie jest stanowisko jego partii.

Dzisiaj podczas rozmowy w radiu TOK FM Grzegorz Schetyna przyznał, że po ewentualnej wygranej PO w wyborach Polska przyjęłaby imigrantów z Bliskiego Wschodu: Polska musi mieć tą solidarność i zawsze miała w 2015 roku – powiedział, dodając, że to wynika z Konwencji Genewskiej i obecności Polski w Unii Europejskiej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zdaniem szefa Platformy Obywatelskiego, w wypadku pojawienia się kolejnej fali imigrantów Polska musi być krajem, który jest na tyle odpowiedzialny, że ma partnerów i jest w stanie zbudować wizję podziału tych kwot, bo one się pojawią, która będzie przez Polskę do zaakceptowania.

ZOBACZ TAKŻE: Inwazja imigrantów na Europę. Dramatyczne zdjęcia, których nie zobaczysz w TV [VIDEO]

W tej samej rozmowie Grzegorz Schetyna oświadczył także, że to rząd PO uratował w 2015 roku Polskę przed niekontrolowanymi kwotami uchodźczymi. […] Było trzy tygodnie przed wyborami parlamentarnymi kiedy bardzo twardo stawialiśmy w Brukseli kwestie solidarnego zaangażowania się w te sprawy, ale także pilnowania tego, żebyśmy mieli wpływ na to, kto do Polski może trafić – stwierdził.

 

Dwa dni temu Grzegorz Schetyna oświadczał, że jego partia jest przeciwna przyjmowaniu imigrantów z Bliskiego Wschodu: Nie. Jestem za tym, żeby nie przyjeżdżali do Polski. Dziękuję – powiedział. Dopytywany potwierdził, że to oficjalne stanowisko Platformy Obywatelskiej.

kresy.pl / tokfm.pl / wprost.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz