Do zdarzenia doszło w środę nad ranem w rosyjskim Murmańsku. Mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został aresztowany.

W środę nad ranem mieszkaniec Murmańska ukradł opancerzony transporter gąsienicowy i jeździł nim po mieście. W pewnym momencie mężczyzna wjechał na parking przed supermarketem, gdzie uszkodził zaparkowany tam samochód.

Później porywacz pojazdu wjechał nim w witrynę sklepową, aby ukraść z supermarketu jedną butelkę wina. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która po krótkim śledztwie zatrzymała podejrzanego.

ZOBACZ TAKŻE: Rosja: Człowiek z siekierą walczy z podwójną linią ciągłą

Portal dailymail.co.uk podał, że wino jakie ukradł aresztowany człowiek zostało wyprodukowane na zaanektowanym przez Rosję Krymie.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / newdaynews.ru / dailymaul.co.uk
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz