Arnold Schwarzenegger nie może się nadziwić, jak Kliczko sprawia, że ludzie lubią płacić podatki. Zapowiedział także swój przyjazd do Kijowa.

Była gwiazda kulturystyki, aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger zachwyca się polityką podatkową mera Kijowa Witalija Kliczki – wynika z filmu opublikowanego w poniedziałek na Facebooku przez Władimira Kliczkę.

Na nagraniu Schwarzenegger w obecności Władimira Kliczki, młodszego brata Witalija, rozpływa się w zachwytach nad tym, że kijowianie jakoby „cieszą się płacąc podatki”, podczas gdy na całym świecie ludzie nienawidzą płacenia podatków. Amerykańska gwiazda filmów akcji nazwała nawet z tego powodu mera Kijowa „geniuszem”. „Trzymaj tak dalej!” – wzywał Schwarzenegger.

Brakowało nam ciebie dzisiaj na treningu, bo jesteś prawdziwym liderem, a nam dzisiaj potrzebny był prawdziwy lider.(…) Ale widzimy się wkrótce w twoim mieście – Kijowie. – zapowiedział były gubernator Kalifornii.

Przypomnijmy, że w 2015 roku Schwarzenegger znalazł się na „Białej Liście” ukraińskiego ministerstwa kultury, zawierającej nazwiska artystów, którzy „wyrażają Ukrainie swoje poparcie w walce z najeźdźcami”. Oprócz niego znaleźli się na niej m.in. George Clooney, Milla Jovovich,Tim Roth, Jared Leto i tacy reżyserzy jak Wim Wenders i Pedro Almodowar.

Obaj bracia Witalij i Władimir Kliczko podczas swojej kariery bokserskiej byli wielokrotnymi mistrzami świata w wadze ciężkiej. Witalij od 2014 roku jest merem ukraińskiej stolicy.

Kresy.pl / Ukrainform / Facebook

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz