Przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow opublikował nagranie, na którym sobowtór prezydenta Ukrainy podpisuje akt kapitulacji.

Kadyrow zamieścił nagranie w poniedziałek na swoim kanale w serwisie Telegram. Jak napisał, „w związku z wyparciem sił ukraińskich w Ługańsku i całkowitym wyzwoleniem republiki od banderowców, Zełenski podpisał akt bezwarunkowej kapitulacji”.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

3956.49 PLN    (17.98%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Pierwsze kadry nagrania pokazują Kijów i tamtejszą dzielnicę rządową. W tle słychać ukraiński hymn. Następnie na ekranie pojawia się aktor ucharakteryzowany na Zełenskiego, który podobnym do niego głosem mówi po ukraińsku, że „zgadza się na bezwarunkową kapitulację wszystkich naszych sił zbrojnych na lądzie, na morzu i w powietrzu”. Sobowtór ukraińskiego prezydenta mówi także, że gwarantuje „pełną demilitaryzację i denazyfikację Ukrainy w ciągu miesiąca”.

W trakcie nagrania na ramieniu „Zełenskiego” widać rękę człowieka, który najwyraźniej zmusza go do podpisania kapitulacji. Gdy aktor wypowiada słowa „Achmat siła”, czyli zawołanie kadyrowców, kamera robi odjazd i oczom widzów ukazuje się Ramzan Kadyrow. Nagranie kończy się podpisaniem aktu kapitulacji – „Zełenski” podpisuje go literą „Z”, czyli symbolem rosyjskiej inwazji.

Kadyrow wskazał w swoim wpisie, że przy tworzeniu nagrania współpracowali prankerzy Wowan i Lexus, a w rolę Zełenskiego wcielił się Maks „Kamikadze” Zelia.

CZYTAJ TAKŻE: Pogróżki Kadyrowa pod adresem Polski

Kresy.pl / rmf24.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz