W szpitalu w Wałbrzychu zmarł 57-letni mężczyzna, który zaraził się kornawirusem. Jak twierdzą lekarze poza infekcją koronawirusa mężczyzna miał także choroby współwystępujące.

W poniedziałek wszpitalu w Łańcucie zmarł mężczyzna chorujący z powodu koronawirusa. To była czwarta ofiara śmiertelna groźnego koronawirusa w naszym kraju. 67-letni mężczyzna, który zmarł w łańcuckim szpitalu od początku hospitalizacji był w stanie ciężkim. Podobnie jak w przypadku zmarłego w Wałbrzychu był on spowodowany występowaniem innych chorób. „Gazeta Wrocławska” pisze natomiast o dobrej wiadomości z wrocławskiego szpitala, gdzie poprawił się stan 74-letniej kobiety, która zaraziła się od zięcia przybyłego z USA. Zastosowano wobec niej terapię wypróbowaną w Chinach, z użyciem leków przeciw HIV i malarii.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

We wtorek odnotowano w Polsce 28 nowych zakażeń. Siedmiu osób z woj. kujawsko-pomorskiego, sześciu osób z woj. pomorskiego, trzech osób z woj. mazowieckiego, trzech osób z woj. lubelskiego, trzech osób z woj. śląskiego, dwóch osób z woj. małopolskiego, dwóch osób z woj. warmińsko-mazurskiego, jednej osoby z woj. opolskiego, jednej osoby z woj. zachodniopomorskiego jak podaje TVP Info.

Łączna liczba zakażonych w Polsce wynosiła we wtorek rano 205 osób. Z tego 26 przypadków wykryto województwie dolnośląskim, siedem w woj. kujawsko-pomorskim, 18 w woj. lubelskim, dwa w woj. lubuskim, 31 w woj. łódzkim, 38 w woj. mazowieckim, dwa w woj. małopolskim, sześć w woj. opolskim, 13 w woj. podkarpackim, osiem w woj. pomorskim, 18 w woj. śląskim, trzy w woj. świętokrzyskim, siedem w woj. warmińsko-mazurskim, 11 w woj. wielkopolskim, siedem w woj. zachodniopomoroskim.

Jak do tej pory z choroby wywoływanej przez koronawirusa wyleczono w Polsce 13 pacjentów. Wśród zarażonych jest natomiast minister środowiska Michał Woś.

gazetawroclawska.pl/tvp.info/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz