Wyjątkowo niefortunnie zakończyła się próba zaparkowania samochodu przez 75-letnią kobietę w Magdeburgu. Starsza pani uszkodziła w sumie 10 aut. – donosi agencja dpa.

Do niefortunnego wydarzenia doszło w poniedziałek rano na jednym z parkingów w Magdeburgu, stolicy landu Saksonia-Anhalt. Jak podała miejscowa policja, kobiecie udało się zaparkować swoją Mazdę za pierwszym razem. Auto stało jednak krzywo i 75-latka postanowiła poprawić jego ustawienie. Wówczas uszkodziła dwa pierwsze wozy. Gdy wrzuciła wsteczny, uderzyła w trzeci.

Następnie, jak podaje dpa, starsza pani „straciła kontrolę nad swoim samochodem”. Pierwsze kolizje „najwyraźniej” doprowadziły do zablokowania układu kierowniczego i kobieta próbując znowu jechać do przodu, uderzyła w czwarty samochód. Otarła się też o dwa kolejne. W związku z zablokowaniem kierownicy mogła jeździć jedynie w kółko, co też czyniła. W ten sposób uderzyła w trzy kolejne samochody. Jeden z nich zepchnęła na inne auto, które okazało się ostatnią „ofiarą” jej parkowania. W sumie uszkodziła 10 samochodów wliczając jej własny.

Staruszka powiedziała później policjantom, że nie pamięta przebiegu wypadku. Niefortunna próba parkowania będzie ją kosztować kilkadziesiąt tysięcy euro.

CZYTAJ TAKŻE: Niemiec chciał wyłudzić odszkodowanie. Wywiózł samochód do Polski i zgłosił jego kradzież

Kresy.pl / dpa / faz.net
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz