Deputowany zgromadzenia stanu Nowy Jork założył stronę internetową Polandmurderedjews.com, swoją nazwą wprost sugerującą odpowiedzialność Polaków za zagładę Żydów.

Natychmiast po wejściu na stronę czytelnik napotyka na wyeksponowane hasło, stanowiące także jej adres – „Poland murdered Jews” – „Polska mordowała Żydów”. Stronę pod takim hasłem postanowił założyć deputowany zgromadzenia stanowego Nowego Jorku Dov Hikind.

Pierwszy wpis pojawił się na niej 28 marca. Autor tłumaczy w nim, że strona została założona „wbrew niedawno przyjętemu przez Polskę prawu, które zabrania dyskusji o roli Polski w holokauście”. Na stronie pojawia się także nagranie wideo, na którym Hikind twierdzi, że „Polska usiłuje wybielić swoją rolę w mordowaniu niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci, poprzez jej nikczemną ustawę zaprzeczającą holokaustowi, która miała mrożący krew w żyłach wpływ na nas wszystkich, którzy wiemy co naprawdę działo się w Polsce – przed wojną, w trakcie, jak i po wojnie”. Nagranie zaczyna się od kadru z napisem „Polskie obozy zagłady”.

„Moi rodzice, moja matka, moi dziadkowie i inni moi krewni zostali zabrani do Auschwitz w 1944” – mówi w nagraniu Hikind, podkreślając, że członkowie jego rodziny zostali „zamordowani w polskich obozach śmierci”. To ostatnie stwierdzenie jest podkreślone poprzez specjalne efekty audio i graficzne. Jak podkreśla amerykański polityk żydowskiego pochodzenia – „nie pozwolimy Polsce zaprzeczać temu co zrobiła”. Wcześniej stwierdza, że „Polska była bardzo zaangażowana” w zagładę Żydów. Twierdzi nawet, że „Polacy byli szczęśliwi, że byli zaangażowani” w mordowanie Żydów.

Na nagraniu pojawiają się zdjęcia obozów koncentracyjnych stworzonych przez Niemców. Obok ośmiu obozów ulokowanych przez nich na terytorium okupowanej II Rzeczpospolitej, pojawia się także wizerunek obozu Gross Rosen znajdującego na terenie Dolnego Śląska, który do 1945 roku stanowił terytorium Niemiec.

68-letni Hikind jest politykiem Partii Demokratycznej posiadającym jednak dobre kontakty wśród republikańskich środowisk neokonserwatywnych i proizraelskich. Od 1983 roku jest deputowanym zgromadzenia stanu Nowy Jork.

Po uchwaleniu przez polski parlament nowelizacji ustawy o IPN, która zakłada sankcje karne dla osób obciążających naród i państwo polskie odpowiedzialnością za holokaust, Polska stała się celem ostrej nagonki ze strony elit Izraela i środowisk żydowskich z USA.

youtube.com/kresy.pl

 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  zefir :

  Zamulony chciwością kłamliwy syjonista,geszefciarz przemysłu holokaustu,parchaty oszołom,na wzór J.Goebbelsa kontynuuje propagandowe ,bezczelne dzieło Israela Singera wyrażone w słowach:”Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki POLSKA SIĘ ZNÓW NIE POKRYJE LODEM. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.” Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

 2. Avatar
  MP :

  odezwał się pociot tych żydów amerykańskich co odsyłali statki ze swoimi na powrót do H i Tlera,a ten ich do obozów śmierci,tych co finansowali hitlera aby ten wystraszyłżydów i aby chętnie jechali do Palestyny ukradzionej Palestyńczykom,a może to nawet jakiś napletek co to jego tate sprzedał ze 200żydów

 3. Avatar
  sternik1 :

  Biedota żydowska (głównie,choć nie tylko) masowo wywożona i ginąca w tych „polskich obozach” to w dużym stopniu efekt denuncjacji i poddańczej służby na rzecz 3 rzeszy takich właśnie szubrawców. Ten w prostej linii wygląda na ich „godnych” spadkobierców. Żyd talmudyczny to najgorsze ludzkie ścierwo, jakie kiedykolwiek pojawiło się na jakimkolwiek skrawku ziemi. Fałsz, kłamstwo, oszustwo, podstęp i „wrodzona” nienawiść np. do Polaków, a na szczycie jeszcze chciwość ponad wszystko -to główne zalety tego de-formatu genetycznego. Dlatego Polska nie-odżydzona skutecznie (warstwy decyzyjne) będzie w dalszym ciągu łupiona przez to bandyckie plemię, a jedyna zmiana to nazwa partii..