Brazylijski policjant po służbie postanowił z dzieckiem na ręku bronić apteki przed rabusiami.

Sierżant policji trzymając dziecko na rękach zastrzelił dwóch złodziei w aptece – poinformował brazylijski portal Folha de Sao Paulo.

Do incydentu doszło w sobotę w aptece w mieście Campo Limpo Paulista, położonym 53 kilometry od Sao Paulo. Podczas zakupów z żoną i synkiem policjant był świadkiem napadu na aptekę. Złodzieje grozili obsłudze bronią. Funkcjonariusz postanowił interweniować, oddając do napastników kilka strzałów – cały czas trzymając dziecko na rękach. Dopiero po chwili potomka odebrała od niego żona. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

Dwóch sprawców napadu poniosło śmierć na miejscu. Działania policjanta potraktowano jako samoobronę. Według TVN24 jego postawa spotkała się w Brazylii z uznaniem.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

CZYTAJ TAKŻE: Niemcy: myśliwy zastrzelił imigranta-włamywacza

Kresy.pl / Folha de Sao Paulo / tvn24bis.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz