W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie pokazujące, że prezydent Rosji Władimir Putin musiał czekać na przywódcę Turcji Recepa Tayyipa Erdogana. Media zwracają uwagę, że zwykle rosyjski prezydent każe na siebie czekać. Komentatorzy podkreślają, że prezydent Turcji zemścił się za sytuację sprzed dwóch lat. Wówczas, w lutym 2020 roku, to Erdogan musiał czekać na Putina.

Władimir Putin przyleciał do Iranu we wtorek. Rozmawiał z irańskim przywódcą ajatollahem Alim Chameneiem oraz prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem. We wtorek w sieci pojawiło się nagranie z początku spotkania Putina z Erdoganem. Rosyjski przywódca wchodzi do sali, a następnie ze zniecierpliwieniem czeka na tureckiego prezydenta, który wchodzi po upływie około minuty. Media zwracają uwagę, że Erdogan zemścił się w ten sposób za sytuację z lutego 2020 roku.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

1311 PLN    (5.95%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Media zwracają uwagę, że prezydent Rosji niejednokrotnie kazał na siebie czekać innym politykom, aby udowodnić, że to on rozdaje karty.

Przypomnimy, że w marcu 2020 roku w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, że podczas wizyty na Kremlu turecka delegacja z prezydentem Erdoganem na czele musiała czekać na spotkanie z Putinem.

W sieci pojawił się wówczas fragment materiału rosyjskiej państwowej telewizji Rossija 1, na którym pokazano turecką delegację przez około 2 minuty oczekującą przed drzwiami gabinetu Putina na spotkanie z nim. Nagraniu towarzyszy komentarz lektora z wyraźną satysfakcją sugerującego, że turecki przywódca celowo został „przetrzymany” przez Putina.

Zobacz także: Przywódca Iranu ostrzegł Turcję przez ingerencjami w Syrii i Armenii

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz