Premier Izraela Binjamin Netanjahu przybył z wizytą do Rosji.

Przywódcy Rosji i Izraela spotkali się dzisiaj w Muzeum Żydowskim i Centrum Tolerancji w Moskwie. Władimir Putin powiedział, że wizyta ma miejsce w czasie, gdy cały świat wspomina ofiary Holokaustu. „Jak zapewne wiesz, w naszym kraju było wiele ofiar, praktycznie w każdej rodzinie, Wielu spośród Żydów eksterminowanych przez nazistów było obywatelami radzieckimi, którzy wnieśli ogromny wkład w zwycięstwo nad nazizmem” – powiedział rosyjski prezydent.Putin zapowiedział, że będzie rozmawiał z Netanjahu o relacjach dwustronnych i sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Spotkanie Putina z Netanjahu ma miejsce w sytuacji dalszej eskalacji przemocy w Syrii. Jest to już piąta wizyta Netanjahu w Rosji w przeciągu ostatnich dwóch lat.  Premier Izraela wieloktronie wyrażał wobec Putina izraelskie obawy w obliczu rosnącej obecności Iranu w Syrii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bloomberg: Putin wypełnia próżnię na Bliskim Wschodzie

Kresy.pl / TASS

Putin spotkał się z Netanjahu w Moskwie. Na agendzie rozmowy o sytuacji w Syrii [+VIDEO]
Oceń ten artykuł

Reklama

Tagi: , , , , , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. RAFALXJXJXJ
  RAFALXJXJXJ :

  Włożyliśmy kij w szprychy chazarskiego planu obarczania Polski winą za 2wś. Pamiętamy
  17 września 39 i współdziałanie żydów z sowietami a potem holokaust Polaków pod stalinowską okupacją, wspólna z Niemcami akcje AB i rabowanie naszych zasobów narodowych . Podobno sam Putin jest jewrejem czyli żydem z dokumentem wystawionym
  przez władze rosyjskie w 2000r na nazwisko Wowan Szełomow alias Władimir Putin.
  Pochodzenie zobowiązuje do bliskich kontaktów z diasporą w Moskwie i Natanjahu w Tel-Awiwie.