Poroszenko: jestem dumny z Ukrainek w kanadyjskim rządzie

Prezydent Ukrainy wyraził swoje głębokie zadowolenie z faktu, że dwie Kanadyjki ukraińskiego pochodzenia weszły w skład nowego gabinetu premiera Justina Trudeau. „Gdziekolwiek idziemy, zawsze pozostajemy Ukraińcami!”

Chrystina Freeland została szefową departamentu handlu zagranicznego. Z kolei MaryAnn Mihychuk objęła ministerstwo pracy.

„Jestem dumny z tego, że widzę dwie Ukrainki wchodzące do kanadyjskiego rządu pod przewodnictwem Justina Trudeau. (…) Gdziekolwiek idziemy, zawsze pozostajemy Ukraińcami!”– napisał na Facebooku Poroszenko.

Censor.net / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz