Aktywiści LGBT z Poznania uciekli się do podstępu, by znaleźć dojście do dzieci. Do szerzenia ideologii LGBT wykorzystano zajęcia z pierwszej pomocy – twierdzi Instytut Ordo Iuris.

Jak podało w poniedziałek Ordo Iuris, zajęcia z pierwszej pomocy wśród przedszkolaków i dzieci szkoły podstawowej w Poznaniu prowadził transseksualista, mimo iż nie jest ratownikiem medycznym. Osoba ta ukończyła jedynie kurs pierwszej pomocy. Jednocześnie transseksualista wykorzystywał zajęcia do agitowania “przeciwko wykluczeniom”. Scenariusz zajęć obejmował bowiem opowiadanie o “osobach nieheteronormatywnych”.

Jak sam transseksualista przyznawał w wywiadach, w ciągu trzech lat dotarł w ten sposób do kilku tysięcy dzieci. Ordo Iuris ustaliło, że pomimo tego, iż na udział dzieci w takich zajęciach jest potrzebna zgoda rodziców, zdarzało się, że w zajęciach uczestniczyły dzieci, które takiej zgody nie miały. Jako przykład podano Szkołę Podstawową Nr 10.

Według ustaleń Ordo Iuris wymieniony transseksualista stoi na czele fundacji dotowanej przez władze Poznania i Fundację Batorego. Stawia sobie ona za cel „przeciwdziałanie wykluczeniu osób transpłciowych”. Zdaniem instytutu w praktyce oznacza to promowanie politycznych postulatów ruchu LGBT.

O sprawie informowały jeszcze pod koniec listopada poznańskie media. Jak wynikało z ich doniesień, transseksualista przez pierwsze 10-15 minut zajęć zajmował się swoim wyglądem a dzieci czuły się zdezorientowane. Gdy okazało się, że niektóre z nich nie miały zgody rodziców na udział w zajęciach, transseksualista został jedynie upomniany przez miasto.

Jako antidotum na działania środowisk LGBT Ordo Iuris zaproponowało przyjęcie przez samorządy Samorządowej Karty Praw Rodzin opracowanej przez Instytut. Kartę przyjęło już 26 samorządów, w tym Nowy Sącz i Biała Podlaska. Jak przyznaje Ordo Iuris, gorzej jest w wielkich miastach, gdzie samorządy hojnie wspierają wulgarną edukację seksualną i ideologiczne „warsztaty antydyskryminacyjne”.

CZYTAJ TAKŻE: Warszawa: siedem milionów złotych na organizacje wspierające LGBT

Kresy.pl / Radio Poznań / tenpoznan.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply