Wojciech Cejrowski uznał, że w Polsce mamy do czynienia z masową imigracją, a Prawo i Sprawiedliwość nie spełniło według niego wyborczych obietnic.

W fragmencie radiowego wywiadu Cejrowski stwierdza dosadnie „pisiory mnie wkurzają tym razem najbardziej”. Powodem negatywnej oceny polityków Prawa i Sprawiedliwości jest polityka migracyjna partii rządzącej, która według Cejrowskiego jest całkowicie inna niż PiS zapowiadał przed wyborami w 2015 roku.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

„Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja – imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które to PO mówiło, że tak jak cała Europa, Polska powinna przyjmować tych biednych uchodźców” – stwierdził Cejrowski. Jak powiedział, PiS zapowiadał raczej przyjmowanie repatriantów z Kazachstanu a nie imigrantów. „A teraz odkąd PiS rządzi masowo sprowadzani są robotnicy z takich państw jak terrorystyczny kraj Pakistan […] z sąsiednich Indii sprowadzają, że niby pracowników, bo nie ma w Polsce rąk do pracy”.

Cejrowski opisywał sposób funkcjonowania agencji pracy tymczasowej – „są  w Polsce takie firmy, które idą do urzędów pracy i mówią >>potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów<<. I w Polsce nie ma, a w Indiach są bo tam jest angielski urzędowy. Za pomocą takiej sztuczki z Pakistanu i Indii sprowadzają w tysiącach pracowników”.

Cejrowski podkreślił, że wszystkie media głównego nurtu, zarówno te wspierające rząd i PiS, jak i te sympatyzujące z liberalną opozycją nie zajmują się tematem imigracji – „Żadna telewizja ani PO-TVN, ani PiS-TVP. Żadna telewizja nie porusza tematu tylko internet huczy”.

 

Czytaj także: Na progu imigracyjnej katastrofy: Skończymy jak Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy?

twitter.com/kresy.pl

 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  Gaetano :

  @General Ach tak; to patriota przebąkuje o oddaniu Szczecina Niemcom? Trzeba przyznać, swoiste jego pojmowanie. I jest mi najzupełniej wszystko jedno, czy podziela moje poglądy. Nie napisałem, że go oglądam i słucham, ale przed ok. rokiem gościł w tvpis u propagandysty, a po wstawkach w necie można sądzić, że robi to nadal i tyle. Ponadto nie ja ukułem ten jego przydomek. Ostatni prawdziwy prezydent, jak powiadasz, nie miałby żadnych skrupułów w urządzeniu na naszych ziemiach nuklearnego cmentarzyska (doktr. Wolfowitza), a wojna między mocarstwami miałaby przecież miejsce i u nas. Poza tym schowaj sobie swoje insynuacje odnośnie tego radia i żydo-bolszewika, i zastanów się dwa razy, zanim coś napiszesz.

 2. Avatar
  Gaetano :

  @General Doprawdy nie wiem, skąd to przekonanie o mej bezbłędności :-j Jednak warto się starać, żeby komentarz miał jak najmniej wad. Po prostu napisanie czegoś na „kresach” zobowiązuje. Jeśli dostrzegasz pychę, trudno; niczego takiego nie zauważyłem. Ale już później mam upadać, potem pijesz nasze zdrowie…
  Naprawdę, zwisa mi pojęcie „racji”, prawda się przecież sama obroni, choć czasem trzeba jej pomóc, co widoczne jest w tych czasach dosyć dobrze.
  Ten cały WC zbłądził, ale może kiedyś wróci na właściwe tory i przy okazji zajadła rusofobia z niego uleci; mały krok już zrobił. Pozdrawiam.