8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Czeslaw
    Czeslaw :

    Ukraińcy jako goście a zachowują się jak by byli naszymi władcami. Chcą urządzać nam kraj według ich pomysłów, niech to robią we własnym kraju. A zasad moralności niech zaczną od siebie, niech się rozliczą z Rzezi Wołyńskiej i okrutnych czystek etnicznych na Polakach i innych narodach. Do tej pory pomniki rezunów banderowskich stoją w ich miastach i to im nie przeszkadza, obecny rok jest obchodzony w Obwodzie Lwowskim jako rok ku czci rezunów UPA. Zamiast jako goście, co są na naszym garnuszku, siedziec cicho to prowokują by nas wciągnąć w tą wojnę. My nie podpisywaliśmy Porozumień Mińskich a jak podpisali to powinni przestrzegać to nie mieli by tej wojny. Zawsze byli wiarołomni, Bochdan Cmjelnicki zdradził nas a przyłączył się do Moskwy, więc mają to co chcieli. Hetman Wychowski jak się chciał do nas przyłaczyć to Go udusili.

  2. franciszekk
    franciszekk :

    Do tzw. „Ministra” Kamińskiego Nadwiślańskiego Landu zwanego PO-Land!
    Panie „Ministrze” podaję panu do wiadomości (na forach internetowych wiele razy), że na elewacji polskiej szkoły Rada Miasta Lwowa powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności. Popiersie tego krwawego rzeźnika jak wisiało tak wisi nadal!
    Tzw. „rządy” PiS-ków zarówno w tej sprawie jak i innych dotyczących godności Polaków NIC nie zrobiło!
    Czyj ten rząd rząd jest Polaków czy Anglosasów i Neo-banderowców?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie

  3. Roman1
    Roman1 :

    Czy w Polsce jest nadal Polska, czy jest już może banderland? Wyobraźmy sobie, że ambasador USA w Polsce jest niemal codziennie oblewany czerwoną cieczą – raz przez Afgańczyka, innym razem przez Irakijczyka, Syryjczyka itd., itd. Policja nic nie będzie robiła, gdyż wiadomo powszechnie, iż USA co i raz muszą na kogoś napaść, taka to ich bandycka natura.

    • Cami
      Cami :

      TY siedzial bys cicho zapewne jakby Ci cywilow we wlasnym kraju mordowali, gwalcili, okradali, nawet jesli to ukr-propaganda ktora nalezy podzielic na pol:( Zadnym usprawiedliwieniem nie jest fakt ze w bloku w jakims mieszkaniu czy na klatce czy na dachu jest wsrod mieszkancow wojsko – widac jaka to bida armia ze nie potrafi sobie ich wyluskac tylko jak prywitywy walic w cale osiedla bo na dachu jakis zolnierz z wyrzutnia siedzi 🙁 zadne to wytlumaczenie to tylko pokazuje baezsilnosc tej gwono armi przywodcy popapranca ktora sie z motyka na ksiezyc wybrala:( Typ co cale swoje rzady jeyne co potrafi to straszyc a to zamykajac kogos a to zlecajac mord a to atomkiem – bo taki slabeusz jest jak ta jego armia nieudolow szabrownikow bez zoldu i jedzenia 🙁 narod po jednej str oszustow, zlodzieji i bandytow a po drugiej totalnej biedoty – tepej masy ktora Ci pierwsi manipuluja sobie jak im sie podoba 🙁

  4. Cami
    Cami :

    a narod tepy jak byl tak jest (wolne sady, skrobankowe,kod-y, konstytucje itp.) to nic innego nie bylo jak ruska prowokacja ktorej celem jest wlasnie wysyp takich trolii i bratobojczej niezgody typu pis/po itp wynaturzenia – nastepnym razem niech przedstawiciel najezdzcy usiadzie w mlynie np. zylety i ma pretensje ze go nikt nie ochronil 🙁 msz wydalo rekomendacje a wlasciwie jej brak, wystarczy ze chronia bude ambasadorka , nikt nie bedzie za nim latal gdzie to sobie nie wymysli, niech pod przejsciem najlepiej stanie gdzie miliony Ukraincow ucieka przez scierwo ktore mu wyplate buli 🙁

    • lp
      lp :

      Skoro „ruska prowokacja” to dlaczego prowokatorzy nie zostali jeszcze aresztowani? A gdyby to np. kobiety palestyńskie „wyraziły swoje emocje” i potraktowały w taki sposób ambasadora Izraela lub kobiety irackie amerykańskiego to czy reakcja MSW i mediów była by analogiczna? Chyba nie, więc coś tu nie jest w porządku. Należy jednak przestrzegać prawa krajowego i międzynarodowego oraz umów międzynarodowych gdyż w przeciwnym wypadku skręcimy cywilizacyjnie w stronę Azji. I niech dzicz kulturowa z Ukrainy (nie mylić z normalnymi Ukraińcami) nie sprowadza na NASZ kraj sromoty.