Piechociński odwołany. Kosiniak-Kamysz nowym szefem PSL

Janusz Piechociński zrezygnował z funkcji szefa PSL podczas Rady Naczelnej partii. Nowym prezesem został Władysław Kosiniak-Kamysz.

Za odwołaniem Piechocińskiego głosowało 95 członków Rady Naczelnej PSL, 3 było przeciw, a 2 wstrzymało się do głosu. Razem z Piechocińskim odwołano Naczelny Komitet Wykonawczy PSL. Sam Piechociński wcześniej deklarował, że jeśli o stanowisko prezesa będzie ubiegać się Władysław Kosiniak-Kamysz, to odejdzie.

PAP / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz