Powodem zaniechania przesłuchań było jego zmęczenie

Salah Abdeslam, organizagor zamachów w Paryżu, powiązany z zamachowcami z Brukseli był przesłuchiwany tylko przez jedną godzinę w ciągu 4 dni od aresztowania do ataków w Belgii. Powodem było jego zmęczenie i potrzeba odpoczynku po operacji po postrzałach jakie otrzymał podczas obławy na niego.

Zaniechanie tego przesłuchania, połączone z podaniem do mediów informacji o jego współpracy z policją mogło doprowadzić do przyspieszenia zamachu w Brukseli.

kresy.pl / dailymail.co.uk

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. marcink
  marcink :

  To przecież zrozumiałe, że był zmęczony. Ciężko pracował nad zamachami a Policja ciągle go ścigała a potem nawet do niego strzelali! Należy zbadać czy mieli prawo strzelać. Po za tym myślę, że należy mu się odszkodowanie za rany odniesione w wyniku nieudolnych działań policji. W końcu mieli go aresztować a nie postrzelić. Myślę, że ten człowiek obecnie powinien zostać wysokim urzędnikiem UE do spraw zwalczanie nietolerancji i Islamofobii.

 2. voytec
  voytec :

  Nie ogarniam tego mimo 60-tki na karku. Merkel zaprasza cały islam, szefowa dyplomacji UE mówi, że to europejczycy sa zamachowcami, Szwedki ubierają hidżaby, terrorysta jest zmęczony i nie można go przesłuchać, Breivik protestuje przeciwko nieludzkim warunkom w więzieniu norweskim….. Świat zwariował. Gdybym miał ze 30 lat mniej to nawiałbym do Australii. Premier tego kraju nazywa rzeczy po imieniu i zaostrza kryteria dla potencjalnych emigrantów. Po prostu normalny facet z jajami a tu mamy zgniłą i skretyniałą Europę!

 3. kojoto
  kojoto :

  Po co mieli by go przesłuchiwać? Widocznie służby, które go przetrzymują wiedzą wszystko na temat zamachów. Może nawet są w stałym kontakcie z organizatorami tych zamachów…? Spotkali się z leszczem na godzinkę żeby mu wyjaśnić kilka kwestii, bo było by szkoda gdyby zaczął gadać o czymś mediom…