20-letnia Nano uważa, że jest kotem uwięzionym w ciele człowieka.

Kobieta twierdzi, że urodziła się z defektem genetycznym. W wieku 16 lat uświadomiła sobie, że jest kotem uwięzionym w ciele człowieka. Od tego czasu stara się żyć jak kot. Woli chodzić na czworaka oraz komunikować się miaucząc niż robić te rzeczy jak człowiek. Mówi też, że nienawidzi psów – „Czasem syczę gdy spotkam psa na ulicy”. Uwielbia też spać na zlewozmywaku oraz parapecie. Czyści twarz za pomocą różowych rękawic.

Nano twierdzi też, że lepiej widzi w nocy, żeby móc skuteczniej łapać myszy po zmroku. Niestety na razie nie udało jej się złapać żadnej.

Kobieta-kot ma również przyjaciela, który ma kilka osobowości w tym kocią. Obydwoje mogą porozumiewać się ze sobą za pomocą miauczenia.

Jej psycholog twierdzi, że z tego wyrośnie. Ona jednak uważa, że będzie kotem do końca życia, zapewne 9 życia.

mashable.com / kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz