6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. 1000_szabel
    1000_szabel :

    Z wypłacalnością Upainy bywa różnie. Czesi ostrożniejsi. Wolą sprzedać polskiej firmie, niż bezpośrednio na Upainę. Oby Wtórplast był w stanie efektywnie wyegzekwować należność od Upaińców, inaczej może być w czarnej dupie finansowej.

    • jwu
      jwu :

      @1000_szabel Podpisując umowę z Ukraińcami (Wtórplast) już się tam umieścił (czarnej d.pie).A poza tym, Czechom nikt nie zarzuci ,że z ich haubic ostrzeliwano osiedla mieszkaniowe Donbasu.Winą obarczą nie ww.firmę tylko państwo polskie.

      • lp
        lp :

        @jwu Aby tak było to we Wtórplaście musieli by pracować idioci. Zapewne rząd zagwarantował Wtórplastowi płatności a być może nawet jest płatnikiem wprost. Przecież znana jest miłość pisowatych do ukrainy a miłość wymaga poświęceń, co tym łatwiej im przyjdzie, że zapłacą nie z własnej kieszeni lecz okradną Polaków.