Były szef MON Antoni Macierewicz udzielił obszernego wywiadu „Gazecie Polskiej”, który ukaże się w środę.

Odnosząc się do obecnej sytuacji geopolitycznej Polski, Macierewicz powiedział: „Jeśli tego czasu dobrze nie wykorzystamy, będziemy musieli tłumaczyć naszym dzieciom, dlaczego zmarnowaliśmy tę szansę”.

Dzięki polityce PiS, „naród nigdy nie był tak bardzo zjednoczony wokół realizacji programu politycznego, gospodarczego, społecznego i ideowego jak dzisiaj”. Dlatego też partia rządząca cieszy się tak wysokim poparciem. Macierewicz powiedział równiez, że w Waszyngtonie „urzęduje najbardziej propolska ekipa”. Według Macierewicza: „Polska jest widziana przez wszystkie siły polityczne USA jako fundament bezpieczeństwa Europy”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Macierewicz w ubiegłym tygodniu został zdymisjowany ze stanowiska ministra obrony narodowej. Środowiska związane z „Gazetą Polską” od kilku dni prowadzą kampanię obrony dobrego imienia byłego szefa MON i ostro krytykują prezydenta Andrzeja Dudę.

Kresy.pl / Do Rzeczy
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz