Dwóch litewskich żołnierzy zostało rannych po ostrzelaniu patrolu w Afganistanie – informuje Ministerstwo Ochrony Kraju Litwy.

Do litewskiego patrolu strzelał żołnierz Narodowej Gwardii Afganistanu – powiedział na konferencji prasowej szef zjednoczonego sztabu generał brygady Vilmantas Tamošaitis.
Ranni litewscy żołnierze są pod opieką medyczną. Ich życie nie jest zagrożone.
Do ostrzału pociskiem przeciwpancernym doszło w niedzielę w godzinach popołudniowych w stolicy prowincji Gor – Czagczaranie.

Znadwilii.lt/Kresy.pl
Tagi:
forma płatności