Paweł Kukiz skomentował krytyczne uwagi Donalda Tuska pod adresem Marszu Niepodległości.

W odpowiedzi na wpis Tuska na Twitterze, w którym nazwał Marsz Niepodległości „reputacyjną katastrofą” dla Polski, Paweł Kukiz nazwał Tuska „reputacyjną katastrofą”.

Kukiz zarzucił Donaldowi Tuskowi, że ten nie broni „jak lew swojej Ojczyzny”. Kukiz napisał na Facebooku, że „skandaliczne hasła były tylko marginesem na Marszu Niepodległości”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk atakuje Marsz Niepodległości 

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Tusk – jak napisał lider Kukiz ’15 – „podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując ‚troską o stan demokracji’ i ‚niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce'”.

Kresy.pl / PAP / Facebook
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz