Paweł Kukiz skomentował krytyczne uwagi Donalda Tuska pod adresem Marszu Niepodległości.

W odpowiedzi na wpis Tuska na Twitterze, w którym nazwał Marsz Niepodległości „reputacyjną katastrofą” dla Polski, Paweł Kukiz nazwał Tuska „reputacyjną katastrofą”.Kukiz zarzucił Donaldowi Tuskowi, że ten nie broni „jak lew swojej Ojczyzny”. Kukiz napisał na Facebooku, że „skandaliczne hasła były tylko marginesem na Marszu Niepodległości”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk atakuje Marsz Niepodległości 

Kresy.pl istnieją dzięki wsparciu Darczyńców
Wesprzyj nas.

Tusk – jak napisał lider Kukiz ’15 – „podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując ‚troską o stan demokracji’ i ‚niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce'”.

Kresy.pl / PAP / Facebook

Reklama

Tagi: , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz